W Liścu Wielkim koło Konina rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, rocznik 2009 i młodsi.

Trzecie miejsce w mistrzostwach wywalczył Filip Pioch, który dopiero w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą mistrzostw, Hubertem Kwiecińskim z KTS Wicher Lisiec Wielki.

Filip Pioch po przegranym półfinale wygrał kolejne dwa mecze i stanął przed wielką szansą wywalczenia wicemistrzostwa wielkopolski i tym samym zapewnienie sobie udziału w Mistrzostwach Polski Młodzików. Po bardzo zaciętym pojedynku, niestety Filip przegrał z Ksawerym Jarosem (TTS Trzemeszno) 3:1 w setach.

W kategorii młodziczek LKS TAJFUN reprezentowała Agata Strzelczak (rocznik 2010), która zajęła wysokie 9 miejsce. Agata po wygraniu pierwszego pojedynku, w drugim swoim meczu o wejście do najlepszej ósemki turnieju, po dobrej grze uległa Aleksandrze Nawrockiej z LKS Orzeł Wysocko Wielkie. Jak się okazało późniejszej wicemistrzyni wielkopolski. W kolejnym meczu pokonała Nadię Spławską z LKS Orzeł Wysocko Wielkie i tym samym wywalczyła 9 miejsce w mistrzostwach.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments