Podczas mistrzostw Polski w kickboxingu w formula full-contact, które odbyły się w Stębarku wystartowało trzech reprezentantów Center-Teamu Odolanów. Weronika Garbacka w kategorii junior starszy waga -65kg, Filip Sójka (także Respect Team Ostrów Wielkopolski) w kategorii junior starszy waga -71kg i Kamil Pawlak w kategorii junior starszy waga -71kg.

Świetny występ zaliczył Filip Sójka, który w pierwszym pojedynku pokonał Igora Iżykowskiego (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski), a następnie zwyciężył z Bartłomiejem Dugiełło (Klub Sportowy Egida Biskupiec). Natomiast w finale pokonał Szymona Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław). Tym Samym zdobył tytuł mistrza Polski. jest to jego drugi tytuł, gdyż wcześniej zdobył go w formule kick-light.

Brązowy medal zdobyła Weronika Garbacka, która w walce ćwierćfinałowej pokonała Sandrę Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo). Niestety w półfinale uległa późniejszej mistrzyni Polski Wiktorii Śniegowskiej (SKF Boksing Zielona Góra).

Z brązowym medalem udział w mistrzostwach zakończył także Kamil Pawlak, który w półfinałowej walce uległ Szymonowi Strawie (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław).

Już za dwa tygodnie zawodników Center-Teamu Odolanów czeka występ na mistrzostwach Polski w formule low-kick w Nowej Soli.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments