Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki wystawił na licytację charytatywną strój z Gali Sportów Walki Octagon No Mercy 9 Art of Legend, rękawice. Środki z licytacji zostaną przekazane na wsparcie Nadi Szarek.

Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki rozpoczął licytację charytatywną w ramach swojego profilu facebookowego, gdzie wystawił jak czytamy na jego profilu – „strój z gali Octagon No Mercy Art. Of Legend wraz z moimi prywatnymi rękawicami do MMA plus 3 treningi na „dzikowni” z moją osobą! „

Zakończenie aukcji zaplanowano na środę godzina 20:00. Licytacja odbywa się na profilu Fit Dzika na facebooku:

Środki z licytacji zostaną przekazane na wsparcie Nadii Szarek, która żyje w piekle bólu i zbierane są pieniądze na kontynuacja leczenia operacyjnego w USA, ratującego jej życie.

Jak czytamy na portalu siepomaga – „Nadia jest taką mądrą, bystrą, rezolutną dziewczynką… Choroba zaatakowała ciało, to ono jest wrogiem. Córeczka ma zespół Silvera-Russella. To wiele wad, nie wszystkie zawsze występują. U Nadii najgorsza jest skolioza. Kręgosłup Nadii wykrzywiał się i powoli ją zabijał! Zabrał miejsce narządom, miażdżył płuca, odebrał oddech!

Pomóc Nadii możecie poprzez udostępnianie tego artykułu, udział w licytacji FIT Dzika oraz poprzez wsparcie przez portal siepomaga, gdzie można przeczytać więcej na temat leczenie i choroby Nadii Szarek. Link do zbiórki na portalu siepomaga – TUTAJ>>>
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments