Już w sobotę, 23 listopada, w ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Gala Sportów Walki Octagon No Mercy 9 Art of Legend podczas której odbędzie się 9 pojedynków w formułach MMA i K1. Wśród zawodników oczywiście zobaczymy ostrowian.

Gala Octagon No Mercy 9 Art of Legend odbędzie się 23 listopada w Ostrowie Wielkopolskim na hali sportowej przy ulicy Krotoszyńskiej 171.

– To już 6 gala zorganizowana w Ostrowie Wielkopolskim – mówi dla naszego portalu organizator gali Paweł Wojtaszak. – W tej jak i w poprzednich galach Octagon obejrzymy pojedynki mną i K1. W każdym z tych pojedynków zobaczymy zawodnika z Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas gali odbędzie się 9 pojedynków a zwieńczeniem tego wieczoru będzie pojedynek o pas zawodowego mistrza Polski Federacji WKN.

Na gali zobaczymy 9 pojedynków w formułach MMA i K1. W walce wieczoru wystąpi Arkadiusz Wełna, który zmierzy się z obecnym posiadaczem pasa WKN kat. wag. 100+ formuła k1 Damianem Laszukiem. W tym pojedynku stawką będą dwa pasy Zawodowego Mistrza Polski Federacji WKN i ISKA.

Karta walk Gali Octagon No Mercy 9 Art of Legend przedstawia się następująco.

W piątek w Starej Przepompowni o godzinie 18.30 odbędzie się ważenie zawodników.

Bilety na galę są jeszcze dostępne, jednak jak informują nas organizatorzy jest ich coraz mniej. Można je kupić w sklepie Octagon w Ostrowie przy ul. Wolności 17.

Partnerem medialnym Gali Octagon No Mercy 9 Art of Legend jest portal Twój Ostrów.


Zapraszamy również jutro wieczorem na nasz portal. Będziemy mieli do rozdania kilka biletów na sobotnią galę. Więcej szczegółów już jutro…
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments