W Ostrowie Wielkopolskim, 23 listopada odbędzie się 9 edycja Gali Sportów Walki Octagon No Mercy Art of Legend, w ramach której organizatorzy gwarantują 9 pojedynków w formułach MMA i K1. Znane są już pierwsze nazwiska zawodników których zobaczymy w Ostrowie.

W walce wieczoru wystąpi Arkadiusz Wełna, który zmierzy się z obecnym posiadaczem pasa WKN kat. wag. 100+ formuła k1 Damianem Laszukiem. W tym pojedynku stawką będą dwa pasy Zawodowego Mistrza Polski Federacji WKN i ISKA.

Na gali zobaczymy między innymi Dariusza Pobiega, który jak pisze – „Od dawna jestem związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Od 10 lat trenuję kulturystykę a od kilku weryfikuję swoją formę na kulturystycznej scenie. Zaczynałem jako bardzo szczupły chłopak, Konsekwentnymi treningami wypracowałem solidną muskulaturę i znacznie poprawiłem wyniki siłowe. Dziś w okresie poza startowym moja waga oscyluje w granicach 120 kg. Do holistycznego rozwoju ciała brakowało treningów sprawnościowych i tak w tym roku zacząłem przygodę ze sztukami walki pod okiem trenera Artura Caby. To zupełnie inny treningi i prawdziwy sprawdzian dla organizmu niemniej połączenie tych dwóch dyscyplin stworzyć może zawodnika, który da dobre widowisko.

Po raz kolejny na gali Octagon No Mercy walczyć będzie Tomasz FIT DZIK Łomnicki. Poniżej wideo z jego walki podczas marcowej gali w No Mercy w Ostrowie.

W Ostrowie wystąpi również Piotr Kuźma, który wystąpi w pojedynku na zasadach K1 do -81kg.

Bilety można już kupić w sklepie Octagon w Ostrowie, a do 10 listopada trwa ich przedsprzedaż.

O kolejnych zawodnikach oraz informacjach na temat gali będziemy informować na łamach naszego portalu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments