Ostrowscy policjanci podjęli wyzwanie i w ramach akcji GaszynChallenge przed budynkiem ostrowskiej komendy zrobili 10 pompek. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla Wojtusia spod Kępna, który potrzebuje aż 9 milionów na lek. Brakuje nadal jednak 2.4 mln złotych.

W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz Wojtusia Howisa i nominować kolejne trzy osoby. Do akcji włączyli się policjanci, strażacy. Ostrowscy policjanci zostali nominowani przez kolegów z Kępna i przyjęli wyzwanie.

#GaszynChallenge

#GaszynChallenge Dziękujemy za nominację Policja Kępno!👊 Podjęliśmy rękawice i wyzwanie wykonane! Wojtuś, jesteśmy z Tobą i Twoimi rodzicami, trzymamy mocno kciuki!!!A teraz nominujemy Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim oraz Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim. Powodzenia!👊#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.Polska Policja

Opublikowany przez Policja Ostrów Wielkopolski Wtorek, 2 czerwca 2020

Nienominowana została rzez nich Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie, Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim oraz Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim.

Zobacz również: Ostrów Pomaga. Ponad 9 milionów złotych za życie Wojtusia! Uratujmy go przed SMA!