Na portalu siepomaga.pl uruchomiona została zbiórka dla 16-letniego ostrowianina u którego zdiagnozowano odrośnięcie guza mózgu i potrzebna jest pilna operacja.

W 2017 u Mikołaja zdiagnozowano guza mózgu – czaszkogardlaka, który umiejscowił się w okolicy przysadki mózgowej. Został wtedy zoperowany w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i od tej pory jest pod opieką neurochirurgów, endokrynologów, okulistów. Musi również na stałe przyjmować określone leki.

Niestety, jak czytamy na stronie zbiórki – „Tydzień temu pojechaliśmy na kontrolny rezonans. Jego wynik zaskoczył nawet lekarzy. Resztka guza – która przez ponad 3,5 roku była stabilna urosła, niebezpiecznie zbliżając się do nerwu wzrokowego. Skontaktowaliśmy się z profesorem z kliniki w Tübingen, w celu konsultacji. Mikołaj w trybie pilnym został zakwalifikowany do operacji pozwalającej na całkowite usunięcie guza! Nie mamy czasu do stracenia, ale nie posiadamy takich pieniędzy! Życie naszego syna zostało wycenione na ponad 160 tysięcy złotych. Od tej operacji zależy dalsze życie naszego dziecka.”

Pomóc można poprzez wpłatę nawet niewielkiej kwoty na stronie zbiórki – LINK do Zbiórki na portalu Siepomaga.pl oraz poprzez udostępnianie informacji o prowadzonej akcji.

Na chwilę obecną zebrano kwotę 38 786,36 zł co stanowi 22,95% potrzebnej kwoty. Zbiórkę wsparło 518 osób.
ŹRÓDŁOsiepomaga.pl/zycie-mikolaja
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępniam