W dniach od 23-25 września, w Zielonej Górze rozegrano I Grand Prix Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W piątkowych eliminacjach do turnieju GP wystartowała dwójka młodych tenisistów LKS Tajfun: Agata Strzelczak i Tymon Kokot, a w sobotę w turnieju zagrał Filip Pioch.

Niestety Agata Strzelczak w swojej grupie zajęła 3 miejsce i nie awansowała do turnieju głównego, chodź było bardzo blisko. Przegrała swój ostatni mecz 2:3 w setach, a od udziału w dalszej części turnieju dzieliły ją dwie piłki meczowe.

Z bardzo dobrej strony w turnieju eliminacyjnym zaprezentował się Tymon Kokot, który w swojej grupie był najniżej rozstawionym zawodnikiem z numerem czwartym. Zagrał trzy bardzo dobre mecze odnosząc dwa zwycięstwa i jedną porażkę, 2:3 w setach. O wejście do turnieju głównego nasz młody zawodnik niestety przegrał swój mecz po zaciętej walce i także nie udało mu się awansować.

W sobotnim turnieju Grand Prix  wystartował Filip Pioch, zwycięzca Grand Prix Wielkopolski Młodzików. Filip w fazie grupowej odniósł jedno zwycięstwo i poniósł dwie porażki. Ostatecznie zajął 3 miejsce w grupie i w ostatnim meczu tego turnieju pokonał swojego przeciwnika 3:1 w setach. W I Grand Prix Polski zajął 33 miejsce.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments