InPost kojarzony był do tej pory z przesyłkami kurierskimi, automatami Paczkomat®. Firma rozszerza jednak swoją działalność i teraz dzięki aplikacji InPost Fresh można robić zakupy spożywcze z dostawą do domu przez internet. Aplikacja działa obecnie w kliku miastach, jednak jak zapewnia firma, dostępność możliwości realizacji zamówień o kolejne lokalizacje będzie rozszerzana.

– Wierzymy, że nowatorskie rozwiązania w zakresie technologii i gwarantowanej jakości dostaw InPost, w połączeniu z bogatym asortymentem MAKRO – najwyższej jakości produktami dostępnymi dotychczas tylko dla gastronomii i biznesu – będą wyjątkową propozycją dla naszych wspólnych klientów. To także w przyszłości możliwość zaistnienia online dla wielu firm działających dotychczas tylko w trybie offline – mówił w ubiegłym roku Rafał Brzoska, prezes InPost, gdy ruszały testy aplikacji w Warszawie i jak zaznaczyłbędziemy rozszerzać zasięg, by stać się największym ogólnopolskim żywnościowym marketplace.

Aplikacja umożliwia obecnie zakupy spożywcze online z dowozem ze sklepów Carrefour oraz Makro w wybranych miastach. Obecnie zakupy spożywcze online z Carrefour możemy zamawiać w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Czeladzi i Mysłowicach. Natomiast zakupy z Makro są dostępne w Warszawie oraz Łodzi.

Samo działanie aplikacji InPost Fresh jest bardzo proste i nie powinno przysparzać jej użytkownikom problemów. Po jej pobraniu na nasz telefon i podaniu kodu pocztowego, możemy sprawdzić, czy nasz adres znajduje się w obszarze jej działania. Następnie wybieramy, na kiedy mają zostać dostarczone zakupy (dzień, godzina) i przechodzimy do sklepu.

W ramach zakupów w aplikacji InPost Fresh możemy zamówić około 11 000 produktów z oferty sieci Carrefour oraz prawie 10 000 z sieci Makro. Po zamówieniu możemy zapłacić online, Blik-iem czy też kartą u Kuriera. Nie ma możliwość płatności gotówkowej za realizację zamówień w aplikacji.

Aplikacja umożliwia też zapisywanie naszych adresów, co sprawia, że nie musimy za każdym razem go podawać. Kurier dostarczy nam zamówione produkty do domu, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na dojazdy, czy też kolejki w sklepach.

Samochody InPost Fresh to nowoczesne lodówko-zamrażarki, dzięki czemu zamówione produkty są przewożone kontrolowanej temperaturze zgodnie z rekomendacjami producentów. To daje nam gwarancję, że zamówiony przez internet produkt zachowa swoją jakość oraz świeżość i co najważniejsze nie ulegną uszkodzeniu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments