IV Festyn Parafialny w Nowych Skalmierzycach. Ostrowianin wygrał samochód

0

[ngg src=”galleries” ids=”69″ sortorder=”1208,1204,1205,1206,1207,1209″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″]

Moc atrakcji czekała na uczestników IV Festynu Parafialnego zorganizowanego przez Parafię Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach w niedzielę 23 czerwca br. Celem przedsięwzięcia była rodzinna zabawa i integracja oraz wsparcie niezbędnych inwestycji w ww. parafii.

 

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak, który oprócz życzeń dobrej zabawy, skierował do gości zaproszenie na zbliżające się Dni Miasta.

Przybyłych mieszkańców oraz gości wspaniale rozbawił Kabaret Rak. Krzysztof Hanke oraz Krzysztof Respondek zabawiali anegdotami oraz wspólnym śpiewaniem. Uczestniczący w zabawie mogli nauczyć się kilku słów w gwarze śląskiej.

Po występie odbyło się losowanie nagród loterii fantowej. Główne trofeum, czyli samochód osobowy Dacia Sandero Stepway ufundowany przez Andrzeja Rogowskiego – Prezesa Grupy Multimedia Polska, wylosował Pan Witold z Ostrowa Wielkopolskiego.

Do mieszkańca Skalmierzyc trafiła pralka, z kolei Pani Ewelinie z Wolicy przypadł w udziale rower. Można również było wygrać: sprzęt muzyczny, żelazko, tapczan, telewizor czy żywego koguta! Pozostałe nagrody trafiły do mieszkańców m.in. Komorowa, Kalisza czy Wrocławia.

Gwiazdą wieczoru był zespół Fanatic, który swoją energetyczną muzyką zachęcił do wspólnej zabawy wszystkich uczestników festynu. Najbardziej znany utwór „Czarownica – rzeki przepłynąłem, góry pokonałem” razem z grupą wykonał ks. wikariusz Łukasz Rau.
ŹRÓDŁOUMiG Nowe Skalmierzyce, Ewelina Stachowicz-Zych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments