Dzisiaj w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego zgromadzenie mieszkańcy najpierw wysłuchali uczestników Pracowni Wokalnych Ostrowskiego Centrum Kultury, którzy zaprezentowali repertuar świąteczny, a następnie nastąpiło przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy.

Mieszkańcom miasta życzenia złożyła wiceprezydent miasta Ewa MateckaProszę przyjąć najpiękniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzenia ciepła, dobra, miłości i spokoju. Przekazuję te życzenie w imieniu swoim własnym, jak i przede wszystkim pani prezydent Beaty Klimek. Życzymy państwu dużo zdrowia, wzajemnego zrozumienia, działania na rzecz rozwoju naszego miasta i jego dobra. Kochajmy się nawzajem, szanujmy, dbajmy o siebie. Życzę państwu aby rok 2019, był rokiem w którym będą spełniały się nasze kolejne marzenia i był kolejny dobry rok dla wszystkich państwa i naszego miasta.

Stowarzyszenie Konferencji św. Wincentego A`Paulo przygotowała na ostrowskim rynku wigilię dla osób potrzebujących, samotnych oraz wszystkim mieszkańców, którzy również podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Mieszkańcy mogli wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Kapeli Góralskiej ONDRASZKI.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments