Jarmark Bożonarodzeniowy. Wigilia, koncert kolęd oraz życzenia na ostrowskim rynku

0

W piątek, 20 grudnia na Jarmarku Bożonarodzeniowym na ostrowskim rynku odbyła się tradycyjna wigilia podczas której odbyły się koncerty kolęd, przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez ostrowskich harcerzy, a zastępca prezydent miasta Sebastian Górski złożył wszystkim ostrowianom życzenia świąteczno-noworoczne.

Drodzy mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mam w tym roku tą wyjątkową przyjemności i zaszczyt, że w zastępstwie i w imieniu pani prezydent Beaty Klimek złożę państwu najserdeczniejsze życzenia błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia – życzył na ostrowskim rynku zastępca prezydent miasta Sebastian Górski. Chwil jedynie samych radości i jak najmniej trosk. Być może potrzebnych rozmów i spotkań nie tylko przy wigilijnym stole. Na cały nadchodzący czas zbliżającego się nieuchronnie 2020 roku wszelkiej pomyślności i zdrowia bo myślę, że ono w dzisiejszych czasach jeszcze bardziej zyskało na wartości i jest nam niezmiernie potrzebne do tego aby realizować się w rodzinie, wśród przyjaciół, w naszych lokalnych społecznościach. Najlepsze życzenia Błogosławionych Świąt. Wszystkiego dobrego.

Przed Ratuszem zaprezentowali się m.in. uczestnicy Pracowni Wokalnych Ostrowskiego Centrum Kultury pod kierunkiem Natalii Janowskiej i Pauli Pływaczyk. Odbył się koncert kolęd w wykonaniu Zespołu z Kociny i Zespołu „Wiwaty”.

Ostrowscy harcerze przekazali Betlejemskie Światło Pokoju zastępcy prezydenta miasta Sebastianowi Górskiemu oraz mieszkańcom Ostrowa.

Można było także spotkać się ze Świętym Mikołajem i bałwanem Olafem oraz przejechać się saniami z reniferem.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments