Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Ostrowie juniorzy Arged Malesa TŻ Ostrovia ex aequo z drużyną Lokomotivu Daugavpils zajęli pierwsze miejsce w ramach kolejnej rundy półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Dzisiejsza runda półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zakończyła się zwycięstwem ex aequo Lokomotivu Daugavpils i Arged Malesa TŻ Ostrovii, trzecie miejsce zajęli żużlowcy truly.work Stali.

I-II. Lokomotiv Daugavpils – 22 pkt.
1. Elvis Avgucevics – 8 (2,2,3,1)
2. Ernest Matjuszonok – 7 (1,2,2,2)
3. Daniił Kołodinski – 7 (3,2,1,1)

I-II. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 22 pkt.
13. Marcin Kościelski – 5 (2,1,-,2)
14. Kacper Grzelak – 3 (-,2,1,d)
15. Sebastian Szostak – 9 (3,3,3,-)
26. Kamil Nowacki – 5 (1,3,1)

III. truly.work Stal Gorzów – 20 pkt.
7. Rafał Karczmarz – 12 (3,3,3,3)
8. Wiktor Jasiński – 2 (0,w,2,0)
9. Kamil Pytlewski – 6 (2,1,1,2)

IV. Bogdanka Motor Lublin – 19 pkt.
16. Wiktor Trofimow jr – 6 (-,d,3,3)
17. Wiktor Lampart – 9 (3,3,3,-)
18. Maciej Kuromonow – 4 (2,0,-,2)
27. Jakub Szpytma – 0 (w,0,0)

V. Fogo Unia Leszno – 18 pkt.
10. Szymon Szlauderbach – 10 (2,2,3,3)
11. Krzysztof Sadurski – 6 (1,2,3,0)
12. Hubert Ścibak – 2 (u,d,1,1)

VI. MRGARDEN GKM Grudziądz – 17 pkt.
4. Kacper Łobodziński – 0 (0,0,u,-)
5. Kamil Wieczorek – 9 (3,2,2,2)
6. Damian Lotarski – 8 (1,3,1,3)
23. Fabian Lotarski – 0 (0)

VII. Get Well Apro Toruń – 7 pkt.
19. Jakub Janik – 3 (1,0,1,1)
20. Cyprian Bieliński – 1 (0,1,0,0)
21. Aleks Rydlewski – 3 (1,t,2,ns)

Bieg po biegu:
1. Wieczorek, Avgucevics, Matjuszonok, Łobodziński
2. Karczmarz, Szlauderbach, Sadurski, Jasiński
3. Lampart, Kościelski, Nowacki, Szpytma (w)
4. Kołodinski, Avgucevics, Janik, Bieliński
5. Karczmarz, Pytlewski, Lotarski, Łobodziński
6. Szostak, Szlauderbach, Kościelski, Ścibak (u)
7. Lampart, Kuromonow, Rydlewski, Janik
8. Avgucevics, Kołodinski, Pytlewski, Jasiński (w)
9. Lotarski, Sadurski, Łobodziński (u), Ścibak (d)
10. Szostak, Grzelak, Bieliński, Rydlewski (t)
11. Lampart, Matjuszonok, Kołodinski, Trofimow jr (d)
12. Nowacki, Wieczorek, Grzelak, Lotarski
13. Trofimow jr, Jasiński, Pytlewski, Kuromonow
14. Sadurski, Rydlewski, Ścibak, Bieliński
15. Szostak, Matjuszonok, Kołodinski, Grzelak (d)
16. Trofimow jr, Wieczorek, Lotarski, Szpytma
17. Karczmarz, Pytlewski, Janik, Rydlewski
18. Szlauderbach, Matjuszonok, Avgucevics, Sadurski
19. Lotarski, Wieczorek, Janik, Bieliński
20. Karczmarz, Kościelski, Nowacki, Jasiński
21. Szlauderbach, Kuromonow, Ścibak, Szpytma




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments