W sobotę, 30 listopada, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 odbędzie się charytatywny Turniej Koszykówki Samorządowcy i Przyjaciele podczas którego zbierane będą , akcesoria dla niemowląt, zabawki i słodycze dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego powiatu.

Na boisku spotkają się mieszkańcy, dziennikarze, radni, pracownicy szpitala, miejskich spółek oraz urzędu. Wszystko po to, by zebrać artykuły,które przydadzą się podopiecznym schroniska dla kobiet z dziećmi.

Przyjść kibicować może każdy, a biletem wstępu na to niesamowite wydarzenie będzie przyniesienie upominku dla dzieci i potrzebujących matek (pieluchy, proszki do prania dziecięcych ubranek, płyny do kąpieli i szampony, nowe ubranka). Zebrane w ramach turnieju kosmetyki i akcesoria dla niemowląt zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Ostrowie Wielkopolskim.

Szczegółowy harmonogram rozgrywek:

8.00 – Samorządowcy vs UM Ostrów
8.45 – Mieszkańcy vs Dziennikarze
9.30 – Samorządowcy vs Defibrylatory
10.15 – Mieszkańcy vs Zespół Spółek Miejskich
11.00 – UM Ostrów vs Defibrylatory
11.45 – Dziennikarze vs Zespół Spółek Miejskich
13.00 – mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe o 3 i 4 miejsce
16.30 – mecz finałowy

Oprócz sportowych rozgrywek między drużynami rozegrany zostanie konkurs za 3 punkty, w którym wezmą udział dwaj zawodnicy z każdej drużyny. Na zakończenie turnieju odbędzie się koncert „Niespodzianka” o godzinie 17.30, w którym wystąpią zespoły muzyczne: „Są gorsi” i „OstrówQuintet”, Izabela Staroń oraz grupa taneczna.

Oczywiście pomóc można również jeśli nie możemy osobiście pojawić się na tym wydarzeniu poprzez udostępnianie informacji o tej akcji, aby dotarła ona do jak największego grona ostrowian.

Patronem medialnym turnieju jest portal Twój Ostrów.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments