W sobotę, 13 maja na terenie Ośrodka Piaski – Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim w godz. 10:30 – 14:00 odbędzie się Europejska Gra Miejska.

Tematyka tegorocznego wydarzenia nawiązuje do priorytetów Komisji Europejskiej jak również do obchodzonego w 2023 r. Europejskiego Roku Umiejętności. Będziemy także świętować 10 rocznicę Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Można zgłaszać swój udział w zabawie do 11 maja lub do wyczerpania liczby miejsc w grze.

Jak wziąć udział w grze? Uzupełnij Formularz-zgloszeniowy i prześlij go na adres: europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl lub informacje wymagane w formularzu prześlij bezpośrednio na maila.

Każda z drużyn składa się z minimum 2 a maksymalnie z 4 osób. Min. jedna osoba w drużynie musi być pełnoletnia. Minimalny wiek uczestników Gry to 13 lat. Dzieci poniżej 13. roku życia nie biorą udziału w Grze, ale mogą towarzyszyć rodzicom w czasie jej trwania. Maksymalnego wieku nie ma.

Drużyny, które w rankingu zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają wartościowe nagrody:

  • I miejsce: voucher o wartości 700,00 zł brutto
  • II miejsce: voucher o wartości 500,00 zł brutto
  • III miejsce: voucher o wartości 300,00 zł brutto

Wszyscy uczestnicy otrzymają gadżety oraz publikacje europejskie.

Partnerami Gry są: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski działający w Kaliszu, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, Punkt Regionalny Eurodesk Kalisz, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostrowie Wielkopolskim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments