Dzisiaj w amfiteatrze w Parku Miejskim z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego spotkał się kandydat na Prezydenta – Karol Nawrocki.
Karol Nawrocki, prezes IPN, którego Prawo i Sprawiedliwość popiera w wyborach prezydenckich odwiedził na swojej trasie wyborczej Ostrów Wielkopolski.
Na spotkanie z kandydatem w ostrowskim amfiteatrze miejskim przyszło kilkaset osób, które m.in wysłuchały przemówienia kandydata mówiącego o jego wizji Polski.
Zobacz również: Droga Ostrów – Kalisz. Będzie dłuższy odcinek dwujezdniowy


























To w przyszłym roku też będą wybory?🙄