Podczas zorganizowanej dzisiaj podczas meczu Ostrovia 1909 – Tarnovia Tarnowo Podgórne zbiórki dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, kibice Ostrovii 1909 zebrali 1470kg karmy.

Kibice Ostrovii 1909 na zakończenie rundy jesiennej organizują zbiórkę karmy dla ostrowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. W tym roku odbyła się czwarta odsłona akcji i pobity został podczas niej kolejny rekord, gdyż zebrano 1470 kg karmy.

– Prawie półtorej tony karmy dla bezdomnych zwierząt zebrali dziś Kibice Piłkarskiej Ostrovii 1909 – pisze w mediach społecznościowych Paweł Rajski Starosta Ostrowski. – To podobno rekord, chociaż nie o rekord tak naprawdę w tej akcji chodzi. To piłkarska tradycja od kilku lat, że na zakończenie rundy jesiennej organizowana jest taka zbiórka. Gratuluję i cieszę się, że mogłem dołożyć do tej akcji swoją cegiełkę.

– Ogromne podziękowania dla Ostrovia Ostrów! – czytamy na facebookowym profilu Schroniska Ostrów. – W tym roku otrzymaliśmy od was aż 1470 kg karmy. To dla nas naprawdę wielki gest, serdecznie dziękujemy.🐾
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments