fot: facebook.com/prezydent.beata.klimek

Dwa lata temu, w poniedziałek 5 lutego 2018 otwarty został pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim Klub Senior+ przy ul. Piłsudskiego 65, który jest miejscem spotkań dla starszych mieszkańców naszego miasta.

To już dwa lata odkąd otworzyliśmy Klub Senior+ przy ulicy Piłsudskiego – mówi Beata Klimek, prezydent miasta. – Przez te dwa lata to miejsce nie tylko się seniorom nie znudziło, ale ciągle pojawiają się tam nowe osoby, które mają dość picia kawy w samotności. Dziś na przykład klub odwiedziło aż 60 naszych kochanych seniorów.

W ramach klubu seniorzy mogą cieszyć się swoim towarzystwem, nawiązywać nowe znajomości, czytać książki, prasę ale także korzystać z szerokiej oferty zajęć. W ramach działalności Klubu odbywają się różnorodne zajęcia dla seniorów, w tym m.in.: informatyczne, językowe, edukacyjne, kulturalne, spotkania z dietetykiem, pielęgniarką, radcą prawnym, spotkania z ciekawymi ludźmi, podróżnikami, zajęcia usprawniające aktywność ruchową.

– Bardzo się cieszę, że to miejsce po dwóch latach wciąż tak samo tętni życiem. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się na trzecich urodzinach w jeszcze większym składzie. – mówi prezydent miasta.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments