W ostrowskiej komendzie Policji zmarła w nocy 50-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która była osadzona w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

W nocy około 2.30 zauważono, że kobieta nie daje oznak życia, nie oddycha i nie rusza się. Podjęta została reanimacja przez policjantów, a następnie przejęła reanimację załoga pogotowia. Niestety nie udało się uratować życia kobiecie.

– Kobieta została zatrzymana w związku z kierowaniem pod wpływem alkoholu. W chwili zatrzymania miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – informuje nasz portal mł.asp. Ewa Golińska-Jurasz.

Na miejsce przybył prokurator, pod którego nadzorem wykonywano czynności. Ciało kobiety zabezpieczone zostało do sekcji zwłok. Obecnie pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

Zarówno w pomieszczeniu jak i na korytarzu znajdował się system monitoringu, który w chwili zdarzenia działał i został zabezpieczony.

Zobacz również: Tragiczny wypadek. Samochód uderzył w drzewo


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments