zdjęcie poglądowe, fot: pixabay.com

Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejne osoby, przy których ujawniono narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje, które policyjny tester zidentyfikował jako marihuanę, amfetaminę i ekstazę.

Zatrzymany został 23-latek z województwa łódzkiego. Mężczyzna w kieszeniach spodni „ukrył” 20 tabletek ekstazy i 10 zawiniątek z amfetaminą. Natomiast 21-latek posiadał przy sobie 6 woreczków foliowych z marihuaną, oryginalnie zapakowane perfumy i elektryczną szczoteczkę do zębów. Okazało się, że perfumy i szczoteczkę ostrowianin ukradł w jednej z drogerii na terenie miasta.

Zatrzymana została też 18-latka z Ostrowa Wielkopolskiego przy której policjanci ujawnili woreczek z zawartością marihuany. 18-letni mieszkaniec Gniezna odpowie za posiadanie amfetaminy. Jego o rok starszy kolega posiadał przy sobie amfetaminę, marihuanę i kilka sztuk tabletek ekstazy. Tabletki ekstazy posiadał również 22-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków. Za popełnione czyny grozi im kara do 3 lat więzienia.
ŹRÓDŁOostrow-wielkopolski.policja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments