Policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali kolejne prawa jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.

Od wprowadzenia przepisów, zaostrzających sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym minęło już sporo czasu. Niestety wciąż zdarzają się osoby, które o tym zapominają lub świadomie lekceważą obowiązujące normy. Świadczą o tym kolejne zatrzymane prawa jazdy, za przekroczenia prędkości dopuszczalnej w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h).

We wtorek, 26 listopada została zatrzymana 34-latka z powiatu oleśnickiego. Kierująca fordem jechała z prędkością 114 km/h. Kolejnego dnia policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego. Mężczyzna jadąc osobową skodą przekroczył prędkość o 53km/h. Tego samego dnia został zatrzymany 30-latek z gminy Nowe Skalmierzyce. Kierujący audi jechał 114km/h. Ponad 100km/h miał na liczniku też 23-latek z powiatu oleśnickiego.

Policjanci oprócz zatrzymania dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami, nałożyli na kierujących mandaty oraz punkty karne.

Zobacz również: Kolejni „drogowi piraci” zatrzymani przez policjantów z grupy SPEED
ŹRÓDŁOKPP Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments