Policja

Podczas minionego weekendu policjanci na terenie miasta i powiatu ostrowskiego zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących.

1 marca przed 13:00 mundurowi z ostrowskiej drogówki pojechali na zdarzenie dotyczące kierującego, który pojazdem miał uderzyć w drzewo. Na miejscu policjanci zastali kierowcę peugeota, oraz świadków zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującego. Okazało się, że 28-latek miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Tego samego dnia, przed 20:00 policjanci podjęli kontrolę wobec 27-letniego kierującego audi, który jak się okazało, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

2 marca policjanci otrzymali informację o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego. Zgłaszający 40-letni mężczyzna wskazał mundurowym osobowego opla, którego kierujący poruszał się całą szerokością jezdni. Zgłaszający po tym jak opel się zatrzymał postanowił udaremnić dalszą jazdę kierowcy. Okazało się, że 42-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Z kolei w nocy z 2/3 marca, około 1:35 w Wysocku Wielkim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierującego. Kierujący osobowym peugeotem wjechał do przydrożnego rowu. 37-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

3 marca, policjanci podjęli interwencję wobec kierującego elektryczną hulajnogą. 30-latek miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments