Doszło do kolejnego zatrzymania pijanego kierującego na naszych drogach. Policjantów o nietrzeźwym kierującym poinformował świadek tej jazdy.
Policjanci powiadomieni o prawdopodobnie pijanym kierującym traktorem udali się na miejsce wskazane przez świadka w miejscowości Sadowie w gminie Ostrów Wielkopolski. Nie miejscu zatrzymali kierującego traktorem i sprawdzili jego trzeźwość.
Jak się okazało 29-latelk nie powinien kierować w takim stanie. Badanie trzeźwości wykazało 4 promile alkoholu w organizmie.
Mężczyzna został zatrzymany.
Zobacz również: Przy tylu promilach wielu z nas miałoby problem aby ustać. On postanowił kierować samochodem


















