policja wypadek
zdjęcie poglądowe

Doszło do kolejnego zatrzymania pijanego kierującego na naszych drogach. Policjantów o nietrzeźwym kierującym poinformował świadek tej jazdy.

Policjanci powiadomieni o prawdopodobnie pijanym kierującym traktorem udali się na miejsce wskazane przez świadka w miejscowości Sadowie w gminie Ostrów Wielkopolski. Nie miejscu zatrzymali kierującego traktorem i sprawdzili jego trzeźwość.

Jak się okazało 29-latelk nie powinien kierować w takim stanie. Badanie trzeźwości wykazało 4 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany.

Zobacz również: Przy tylu promilach wielu z nas miałoby problem aby ustać. On postanowił kierować samochodem