Kolejny rekord zbiórki podczas WOŚP w Ostrowie pobity. Zebrano rekordową kwotę

0

Podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowie w sztabie miejskim pobity został rekord zbiórki z zeszłego roku. Zebrano 410 950 zł. W sztabie Zespołu Szkół Technicznych zebrano 67563,23 zł, a w Zespole Szkół Specjalnych 2620 zł. Łącznie w całym Ostrowie Wielkopolskim zebrano blisko pół miliona złotych.

Orkiestra grała przez cały weekend w Ostrowie, a wolontariusze w niedzielę już od rana zbierali pieniądze na cel 28 finału.

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowym Oddziale w Ostrowie Wielkopolskim zakończyła się akcja oddawania krwi. Zarejestrowało się podczas niej 58 osób, a krew mogło oddać 55 osób. Zebrano dzięki temu 24750 ml krwi.

Wśród wielu atrakcji, których nie sposób wymienić w Ostrowie m.in w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się turniej piłkarski OLPNA dla WOŚP. Na ostrowskich piaskach odbył się charytatywny bieg dla WOŚP oraz kąpiel ostrowskich morsów. Od godziny 14.00 w OCK rozpoczął się finał, gdzie na scenie zaprezentowały się ostrowskie zespoły młodzieżowe i prowadzone były licytacje.

Na głównej licytacji Złote serduszko zostało wylicytowane za kwotę 25 tyś. zł. Zgodnie z naszą ostrowską tradycją zwyciężczyni przelicytowała siebie o złotówkę. Tym samym Złote Serduszko w Ostrowie zostało wylicytowane za kwotę 25 001zł.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments