Przed nami kolejny weekend rozgrywek Playarena Ostrów podczas którego zostanie rozegranych, aż 27 spotkań ligowych, a to wszystko dlatego że w przyszłym tygodniu odbędzie się turniej charytatywny w którym udział weźmie 15 zespołów uczestniczących w rozgrywkach Playarena Ostrów.

Terminarz spotkań – 9-10 listopada 2019.

2 Liga Playarena Ostrów
11 KOLEJKA / 09.11.2019 r. / SOBOTA / ORLIK : SP1

14:00 Young Stars – OVB Team
15:00 Mahle Team Ostrów Wielkopolski – BETA Ostrowianka
16:00 FC Kotlety – FC Los Garkos
17:00 Eko Energia – Budmar Team
18:00 Warriors Śliwniki – Parkowcy Team
19:00 FC Wężowe Żelkusie – Perła Skalmierzyce
20:00 Ombud – No Name

3 Liga Playarena Ostrów
11 KOLEJKA / 09.11.2019 r. / SOBOTA / ORLIK : Kozi Borek

14:00 Zielmax – Forewer Inox Barycz Przygodzice
15:00 Opakowaniaok.pl – Instalator Ostrów Wielkopolski
16:00 Santiago De Łączka – MZK Ostrów Wielkopolski
17:00 Chóży Lódzie – WKS Węgry
18:00 Mat-Bud Team – Regionalni
19:00 Innovare – Ms-Bike Ostrów Wielkopolski
20:00 Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy – Kultywator

1 Liga Playarena Ostrów
11 KOLEJKA / 10.11.2019 r. / NIEDZIELA / ORLIK : SP1

10:30 OZM Outsiders – Promax Bemovo Elektro-Komp
11:30 Same Asy Team – Dar-Bud
12:30 Smerfy OW – Stelmax
13:30 Wfplyty.pl – Citroen Sztukowski
14:30 CNC Artego – MDM Komputery
15:30 Octagon Ogrodex Team – Zielony Świat
16:30 Rom-Dach Pancernik.eu – Hortus Team

2 Liga Playarena Ostrów
12 KOLEJKA / 10.11.2019 r. / NIEDZIELA / ORLIK : KANTAKA (mecze z dnia 16.11.2019 r.)

14.10 FC Kotlety – Budmar Team
15.10 Perła Skalmierzyce – Parkowcy Team
16.10 OVB Team – FC Wężowe Żelkusie
17.10 No Name – Beta Ostrowianka
—————————————

3 Liga Playarena Ostrów
12 KOLEJKA / 10.11.2019 r. / NIEDZIELA / ORLIK :SP1 (mecze z dnia 17.11.2019 r.)

17.30 Regionalni – Ms-Bike Ostrów Wlkp.
18.30 Forewer Inox Barycz Przygodzice – Mat-Bud Team

Partnerem medialnym rozgrywek OLPNA jest portal Twój Ostrów




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments