W przeciągu kilku dni, prawo jazdy stracili kolejni kierujący, którzy na drogach powiatu ostrowskiego jechali zbyt szybko.

Przez ostatnie dni na terenie powiatu ostrowskiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kolejne prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. Został zatrzymany m. in 37-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki VOLVO, który w terenie zabudowanym pędził ponad 150 km/h, czy 23-latka, która Mazdą jechała 138 km/h.

Również na drogach sąsiednich powiatów doszło do zatrzymań kierowców za zbyt szybką jazdę. W miejscowości Kraszewice 48-latek z powiatu ostrowskiego, kierując pojazdem BMW przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość aż o 77km/h. Natomiast w miejscowości Książenica 28- latek, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego poruszał się w obszarze zabudowanym pojazdem Mazda z prędkością 104 km/h. Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali również 45-latka, który przekroczył prędkość o 63 km/h i 59-latke która jechała o 58 km/h za szybko.

Oprócz zatrzymania dokumentów, każdy z kierujących został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Zobacz również: Ktoś kradnie kostkę brukową. Wyznaczono nagrodę
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Proszę o patrol na ulicy Kaliskiej w stronę rynku po godz 22 i w nocy szaleją na motorach i samochodami spać nie można przy otwartym oknie