policja kontrola prędkości

Na ulicy Żwirki w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zdarzenia drogowego po którym jeden z kierujących oddalił się. Został zatrzymany w centrum miasta.

Po zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Żwirki, jeden z kierujących natychmiast oddalił się miejsca zdarzenia. Drugi z kierujących pojechał za nim oraz powiadomieni zostali policjanci.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na ostrowskim deptaku. Jak się okazało nie powinien kierować samochodem.

Badanie trzeźwości wykazało bowiem ponad promil alkoholu w jego organizmie.