Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP w Kaliszu poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło 20 maja na terenie Kalisza.

Do zdarzenia doszło około godz. 11:20 na skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Warszawskiej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca białego busa oczekując na zmianę sygnalizacji świetlnej w nieprawidłowy sposób zabezpieczył swój pojazd, w wyniku czego auto stoczyło się ze wzniesienia i uderzyło w stojącego za nim mercedesa. Następnie kierowca busa oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policjanci proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne pojazdu sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Jest to kolejna informacja w tym tygodniu o poszukiwaniu przez policjantów świadków zdarzenia drogowego. Zobacz również>>

Zobacz również: Jak wybrać nagrobek – czym kierować się przy wyborze?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments