ekologia dym komin spalarnia odpadów
zdjęcie poglądowe, pixabay.com

Organizacje pozarządowe mogły składać wnioski w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych i starać się o dotacje w zakresie oświaty i edukacji związanej z ochroną powietrza. Do dyspozycji sektora pozarządowego było 17.000 zł. Niestety nie wpłynęła żadna oferta i konkurs został unieważniony.

 

Od 6 czerwca 2019 roku organizacje pozarządowe mogły składać wnioski w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych i starać się o dotacje w zakresie oświaty i edukacji związanej z ochroną powietrza.

Zgodnie z wnioskiem do budżetu Zarząd Powiatu Ostrowskiego podjął decyzję o pozostawieniu pieniędzy na zadania związane z edukacją, z naciskiem na działania promujące ochronę środowiska, a szczególnie wspieranie projektów, które przyczynią się do większej świadomości mieszkańców powiatu ostrowskiego w zakresie ochrony powietrza. Do dyspozycji sektora pozarządowego była kwota 17.000 zł.

O konkursie pisaliśmy TUTAJ>>>

Niestety, w terminie przyjmowania wniosków ofertowych od organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego od 6 czerwca 2019 roku do 28 czerwca 2019 roku do Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim nie wpłynęła żadna oferta. W takim przypadku organ administracji publicznej unieważnia otwarty konkurs ofert.

Najprawdopodobniej nowy konkurs w tym zakresie nie zostanie w tym roku ogłoszony z uwagi na zbyt krótki czas, jaki pozostałby na realizację zadania. Nowy może zostać ogłoszony na początku przyszłego roku.

Warto przeczytać: Jak zaplanować zdrowe miasto? Jak radzą sobie inni?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments