zdjęcie poglądowe, fot: pixabay.com

W lipcu ubiegłego roku wystartował program Profilaktyka 40 Plus, który miał ułatwić kobietom i mężczyznom po 40. roku dostęp do pakietu podstawowych badań profilaktycznych.

Ministerstwo Zdrowia rozsyła drogą elektroniczną ankiety do wypełnienia w związku z planowanym przeformowaniem programu.

– Jeśli otrzymacie Państwo poniższy e-mail od systemu e-zdrowia, poświęćcie proszę swój cenny czas na wypełnienie ankiety. Przygotowujemy się do przeformułowania programu #Profilaktyka40+ i zależy nam na Waszej opinii – napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski.

W przesłanym mailu możemy przeczytać – Znasz program Profilaktyka 40 PLUS? Skorzystałeś/aś już z bezpłatnych badań?  Podziel się z nami swoją opinią i miej wpływ na rozwój programu!

Ministerstwo Zdrowia wspólnie z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz Centrum e-Zdrowia uruchomiło program profilaktyczny dla osób po 40. roku życia. To proste i łatwo dostępne narzędzie, pozwalające sprawdzić stan zdrowia. Wystarczy wypełnić ankietę online, by otrzymać skierowanie na bezpłatne badania diagnostyczne, odpowiednie dla Twojej płci. 

Skorzystałeś/aś już z programu? Powiedz nam, co o nim sądzisz. 

Nie skorzystałeś/aś z programu lub z otrzymanego skierowania na badania ? Powiedz nam, dlaczego nie byłeś zainteresowany programem lub, co spowodowało, że nie zrobiłeś/aś badań?

Ankieta jest anonimowa. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań. Nie zajmiemy Ci dużo czasu. To tylko 3 minuty.

Twoja opinia będzie mieć realny wpływ na rozwój programu i korzystne zmiany dla pacjentów.

Program Profilaktyka 40 Plus – mający ułatwić kobietom i mężczyznom po 40. roku dostęp do pakietu podstawowych badań profilaktycznych – ruszył w lipcu ubiegłego roku i pierwotnie miał trwać do końca 2021 r. Jego obowiązywanie zostało jednak przedłużone na I półrocze 2022r.

Zobacz również: Groźna bakteria w hamburgerach. GIS ostrzega
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments