18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego dwukrotnie dopuścił się „driftu” na ulicach Ostrzeszowa, dodatkowo kierując pojazdem bez wymaganych uprawnień.
– Pod koniec kwietnia do Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie wpłynęły materiały dotyczące dwóch wykroczeń polegających na celowym wprowadzeniu pojazdu w poślizg. Do zdarzeń doszło 29 marca oraz 11 kwietnia w Ostrzeszowie przy ul. Kaliskiej – informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie.
Funkcjonariusze ustalili, że kierującym pojazdem marki BMW był 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.
Za popełnione wykroczenia kierujący został dwukrotnie ukarany mandatami karnymi w wysokości po 5000 złotych każdy.
Ponadto wobec 18-latka sporządzono dwa wnioski o ukaranie do sądu w związku z kierowaniem pojazdem bez wymaganych uprawnień.


















