ksiadz-koloratka kościół

Zbigniew Stonoga opublikował we wtorek, 17 marca, materiał wideo dotyczący księdza z powiatu ostrowskiego, który umówił się z osobą podającą się za 16-latka.

Jak informuje Zbigniew Stonoga pomiędzy księdzem, a podającą się za 16-latka osobą wymieniona została seria wiadomości o podtekście seksualnym. Do spotkania miało dojść na terenie parkingu jednego z marketów w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce spotkania podjechał ksiądz, jednak gdy zobaczył, że jest nagrywany natychmiast odjechał. Po tym wszystkim Zbigniew Stonoga zadzwonił do księdza i nagrał rozmowę.

W rozmowie ksiądz twierdzi, że się pogubił i prosi o danie szansy prosząc jednocześnie aby nie upubliczniać filmu. Nagranie zostało ostatecznie opublikowane w internecie. Nagranie dostępne jest TUTAJ>>>

AKTUALIZACJA godz. 10.10

Zwróciliśmy się z pytaniem do ostrowskiej komendy w powyższej sprawie i jak przekazała nam sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim – „Weryfikujemy, sprawdzamy informacje, które pojawiły się w przestrzeni medialnej”.

Jak informuje portal krotoszyn.naszemiasto.pl, powołując się na odpowiedź ks. kanonika mgr lic. Marcina Papuzińskiego z Diecezji Kaliskiej – „Ks. Przemysław został odwołany z urzędu proboszcza parafii pw. Michała Archanioła w Cieszynie i zawieszony w wykonywaniu czynności kapłańskich”.