W sobotę, 14 grudnia w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie promujące książkę „Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego”, której pierwsze egzemplarze trafiły do Kół Gospodyń Wiejskich biorących udział w jej powstaniu.

Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego to prawie 300 stron albumowego przewodnika po kulinarnych smakołykach naszego powiatu, w zdecydowanej większości autorstwa Pań z Kół Gospodyń Wiejskich. I to one jako pierwsze oraz Ci, którzy podzielili się swoimi przepisami otrzymali w sobotę egzemplarze tej wyjątkowej książki kucharskiej.

W poniedziałek, 16 grudnia o godz. 17.00 w n-Klubie odbędzie się otwarte spotkanie autorskie promujące tę książkę, gdzie będzie można również ją kupić.

Dla naszych czytelników mamy miłą niespodziankę. Mamy do rozdania 2 książki „Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego”. Co należy zrobić.

Prześlij nam na adres mailowy konkurs@twojostrow.pl swoje imię i nazwisko, numer telefonu, a w tytule wpisz „Księga Smaków”. Pierwsza oraz dziesiąta osoba, które prześlą nam wiadomość otrzymają od nas tę wyjątkową książkę. O wygranej decyduje kolejność wpływu maili na naszą skrzynkę.

Ze zwycięzcami czyli pierwszą i dziesiątą osobą, które przesłały na nasz adres mailowy wiadomości skontaktujemy się w poniedziałek rano celem uzgodnienia sposobu odbioru książki. Książki będą do odbioru osobistego w Ostrowie.

Aktualizacja: Panie, które otrzymają od nas „Księgę Smaków Powiatu Ostrowskiego” zostały o tym fakcie powiadomione telefonicznie. Tym którym się nie udało, przypominamy, że mogą ją nabyć na dzisiejszym spotkaniu w nKlubie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments