Lidl

Lidl wycofuje z rynku jedną z partii odkurzacza bezprzewodowego marki „Silvercrest” wraz z akumulatorem. Jego użycie grozi pożarem, a produkt można zwrócić nawet bez paragonu.

Jak czytamy w opublikowanym komunikacie – „Firma Hoyer Handel GmbH w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z rynku artykuł „Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 SHAZ 22.2 D5“ marki „Silvercrest“ o numerze (IAN) 339791_1910 (patrz tabliczka znamionowa), wraz z akumulatorem.

W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania urządzenia lub podczas jego użytkowania. Firma Hoyer Handel GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu (oraz akumulatora).”

Odkurzacz był sprzedawany w sklepach Lidl w Polsce od 21.09.2020.

Jak informuje jednocześnie Lidl – „Wycofanie dotyczy wyłącznie artykułu „Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 SHAZ 22.2 D5“ marki „Silvercrest“ o numerze (IAN) 339791_1910 (patrz tabliczka znamionowa), wraz z akumulatorem. Inne artykuły marki „Silvercrest“, a w szczególności pozostałe produkty firmy Hoyer Handel GmbH, nie są objęte wycofaniem.”

Można go oddać w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments