Po wewnętrznej kontroli Lidl postanowił wycofać z rynku drewnianą zabawkę marki Playtive Junior „Drewniana zabawka do chwytania“. Można ją zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu.

Jak informuje w komunikacie Lidl:

„Lidl w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z rynku produkt „Drewniana zabawka do chwytania“ marki „Playtive junior“ o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414 (wersja 11/2018, patrz informacja na spodzie opakowania i artykułu).

W przypadku przedmiotowego artykułu nie można wykluczyć sytuacji, w której dojdzie do poluzowania nitów w kołach i pojawienia się małych elementów, które mogą zostać połknięte przez niemowlęta lub małe dzieci, narażając je na ryzyko. W związku z tym Lidl prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i nieużywanie wskazanego produktu.

Drewniana zabawka do chwytania była sprzedawana w sklepach Lidl od 18.03.2019 r. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Wycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Drewniana zabawka do chwytania“ marki „Playtive junior“ o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414 (wersja 11/2018, patrz informacja na spodzie opakowania i artykułu). Pozostałe artykuły marki „Playtive junior“ nie są objęte wycofaniem.”

Jednocześnie sieć w wydanym komunikacie przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za powstałe niedogodności.

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments