W dobrych nastrojach są zawodnicy, trener i działacze Tajfuna Ostrów Wielkopolski po dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego. W sobotę, zespół prowadzony przez Roberta Strzelczaka pokonał we własnej hali zespoły LKTS Luvena Luboń i KS Stelle Niechan Gniezno.

Te dwa zwycięstwa dały zespołowi LKS Tajfun drugą pozycję w tabeli z 20 punktami po rundzie zasadniczej. Tym samym ostrowski zespół przystąpi do play offów z teoretycznie słabszą drużyną tj. z zespołem Top Spin Szczecin.

– Dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej były dla nas bardzo ważne. Bo tylko dwa zwycięstwa naszemu zespołowi gwarantowały utrzymanie drugiego miejsca w tabeli. W pierwszym sobotnim meczu, po dość słabym występie naszych zawodników pokonaliśmy drużynę Luveny Luboń 6:4. Natomiast o wiele trudniejsze zadanie było przed nami w drugim sobotnim meczu, bo przyszło nam się zmierzyć z mocną drużyną Stelli Niechan Gniezno. Jednak nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy gości z Gniezna 7:3 i zagwarantowaliśmy sobie drugie miejsce w tabeli. Teraz przed nami 3 tygodniowa przerwa w rozgrywkach ligowych, którą musimy ciężko przepracować na treningach, gdyż 16 marca czeka nas wyjazdowy mecz play off z drużyną Top Spin Szczecin – powiedział trener ostrowskiej drużyny Robert Strzelczak.
ŹRÓDŁOLKS Tajfun
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments