Mahle Behr z Orłem Biznesu

0

[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″]

W piątek, 29 marca, w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się już VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości podczas których wręczono Orła Biznesu. W tym roku nagrodę otrzymała firma Mahle Behr.

 

Orzeł Biznesu jest to nagroda przyznawana przez Izbę Przemysłowo-Handlową, której celem jest wyróżnienie firm z terenu Powiatu Ostrowskiego.

Podczas targów ostrowska młodzież mogla zapoznać się z ofertą przedsiębiorstw, skorzystać z panelów dyskusyjnych. Celem targów jest bowiem prezentacja i promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na obszarze południowej Wielkopolski, upowszechnianie pozytywnych wzorców i budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki, oraz zachęcanie i inspirowanie młodzieży jako potencjalnych przedsiębiorców.

Gościem specjalnym wydarzenia był Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który rozpoczął panel dyskusyjny podczas Targów.

Tydzień wcześniej odbył się Ostrowski Bieg Biznesu inaugurujący VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna jest TUTAJ>>

 

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments