W niedzielę, 17 maja 2020 w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się 6. Maraton Uśmiechu – Uśmiech podaj dalej. Ruszyły zapisy.

W maju odbędzie się kolejna edycja biegu ulicznego dla dzieci i dorosłych, sprawnych i niepełnosprawnych organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim. Biegu główne odbędą się na dystansach 5, 10 i 15 km.

Cele imprezy jest promocja aktywnego trybu życia, nabywanie i kształtowanie zdrowych nawyków, wspólne, aktywne spędzanie czasu, współzawodnictwo dzieci, młodzieży, dorosłych, sprawnych i niepełnosprawnych oraz promocja miasta Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego jako przyjaznych osobom niepełnosprawnym oraz wspierających rozwój kultury fizycznej i sportu.

Trasy biegów głównych i towarzyszących

Regulamin 6. Maratonu Uśmiechu i zapisy dp biegów głównych https://time4run.com.pl/imprezy/maraton-usmiechu-ostrow-wielkopolski/ Termin zgłoszeń upływa 10 maja.

Zapisy na biegi towarzyszące – dzieci, młodzież, rodziny – telefonicznie 62 735 57 54 lub mailowo maraton@zssostrow.pl – na załączonym formularzu lub dane z formularza.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments