Podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 zawodnicy KS STAL LA Ostrów Wielkopolski zdobyli, aż 10 medali w tym 6 złotych, 2 srebrne 2 brązowe.

Olga Szlachta (U20) zdobyła dwa medale. Wywalczyła złoto w trójskoku z wynikiem 12.98 m oraz srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 6.11 m.

Inga Kanicka (U20) zdobyła złoty medal w biegu na 200 m z czasem 24,31s oraz brązowy medal w biegu na 60 m z czasem 7.55 s. Jest to jednocześnie nowy rekord Ostrowa.

Sztafeta MIX 4×400 m U20 w składzie: Tymoteusz Graff, Amelia Płócienniczak, Hubert Brudło, Inga Kanicka zdobyła złoty medal z czasem 3:40.29.

Lena Kanicka (U18) zdobyła złoty medal w skoku w dal z wynikiem 5.85 m.

Weronika Dudzińska (U18) zdobyła złoty medal w biegu na 2 000 m z czasem 6.24,69.

Zofia Losy (U18) zdobyła złoty medal w trójskoku z wynikiem 12,05m.

Eryk Krakowski (U18) zdobył srebrny medal w biegu na 60 m z czasem 7.00 s.

Sztafeta MIX 4×400 m U18  w składzie: Tymoteusz Nowak, Maria Błaszczyk, Aleksander Wojtasik, Zofia Losy zdobyła natomiast brązowy medal z czasem 3:43.31.

Ostrowscy zawodnicy wygrali w ten sposób klasyfikacje medalowa Mistrzostw. Gratulujemy.