Dzisiaj w nocy doszło do zdarzenia drogowego na ul. Krakowskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Sportowy samochód rozbity na przydrożnym ogrodzeniu, a na miejscu zdarzenia pijany nastolatek. Mowa o sytuacji, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę
Na miejsce skierowano policjantów, a w pobliżu uszkodzonego Mercedesa znajdował się 19-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w ogrodzenie.
Pojazdem miały również podróżować inne osoby, które oddaliły się przed przyjazdem policjantów.
Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.


















