W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego będą mieli szansę obejrzeć je na jedynym spektaklu – już 10 sierpnia.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana. 

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO. Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii. 

 – Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie w Ostrowie przy ul. Paderewskiego obok Stadionu Miejskiego, a jedyny spektakl w naszym mieście odbędzie się w środę, 10 sierpnia o godzinie 17.30.


KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

Zobacz również: Podwyżka ciepła z OZC stała się faktem. Wzrost o 145%
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments