Policja Ostrów Wielkopolski kajdanki
zdjęcie poglądowe FOT: pixabay.com

Na trzy miesiące trafił do aresztu 38-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który posiadał blisko kilogram różnego rodzaju narkotyków.

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę do kontroli w związku z podejrzeniem posiadania przez niego narkotyków. W pojeździe, którym się poruszał, kryminalni znaleźli środki odurzające w postaci kryształków.

W mieszkaniu zajmowanym przez zatrzymanego policjanci znaleźli także amfetaminę, tabletki ekstazy i susz roślinny. Łącznie zabezpieczono blisko kilogram niedozwolonych środków odurzających.

Podczas zbierania materiału dowodowego śledczy ustalili, że mężczyzna nie tylko posiadał, ale także udzielał i sprzedawał narkotyki innym osobom. Ostatecznie mężczyzna usłyszał cztery zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, ich udzielania oraz sprzedaży w celu uzyskania korzyści majątkowej. Za przestępstwa, których dopuścił się 38-latek, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Sąd na wniosek policji i prokuratury zadecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Zobacz również: Koleje Wielkopolskie przewiozły 100 milionów pasażerów!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedy za Adriana Pacyne sie ktos weźmie? Ten to napewno rozprowadza …