W minioną niedzielę funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy ujawnili przy mieszkańcu powiatu ostrowskiego środki ustawowo zabronione. Ponadto wykonany wobec kierowcy pojazdu test na zawartość środków odurzających potwierdził, że prowadził on pojazd znajdując się pod ich wpływem.

W dniu 24 stycznia 2021 roku o godzinie 4:05 funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie podjęli w miejscowości Olszyna kontrolę drogową pojazdu marki VW Polo, w którym jechało łącznie 5 osób.

Podczas kontroli na podłodze pojazdu obok siedzenia pasażera policjanci ujawnili woreczek z zawartością marihuany. W toku dokonanych przeszukań wszystkich osób przy jednej z nich, 22-letnim mieszkańcu powiatu ostrowskiego, policjanci ujawnili ok. 16 gr suszu roślinnego w postaci marihuany, ok. 5 gr kryształków metamfetaminy oraz 18 tabletek ecstasy.

22-latka oraz 20-latka również mieszkańca powiatu ostrowskiego, jak i pozostałe osoby (17-letnią kobietę oraz 20 i 34-letniego mężczyznę) poddano testowi na zawartość środków odurzających w organizmie z wynikiem pozytywnym u trójki z nich. Ponadto od kierowcy, który miał pozytywny wynik testu pobrano krew do badań w kierunku popełnienia przestępstwa z art. 178a § 1 kodeksu karnego.


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
ŹRÓDŁOKPP Ostrzeszów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments