pijany kierowca
zdjęcie poglądowe

Jarocińscy policjanci dwukrotnie w odstępie kilku godzin zatrzymali mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem.

Pracownicy jednej ze stacji paliw powiadomili jarocińskich policjantów, że przyjechał do nich kierujący samochodem marki Audi A3, który jest pod wpływem alkoholu.

Gdy policjanci dotarli na miejsce mężczyzna siedział we wskazanym pojeździe, a w samochodzie czuć było woń alkoholu. Przeprowadzone na miejscu badanie stanu trzeźwości wykazało, się, że mężczyzna, 34-letni mieszkaniec gminy Żerków, miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Po wykonaniu wszystkich czynności mężczyzna został zwolniony i zobowiązany do stawiennictwa w komendzie policji po wytrzeźwieniu.

Po upływie zaledwie trzech godzin inny policyjny patrol zatrzymał do kontroli Audi A3 na ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie. Okazało się że za jego kierownicą siedzi zatrzymany wcześniej 34-latek i że w swoim organizmie nadal ma pokaźną zawartość alkoholu, bo ponad 1 promil.

Policjanci zabezpieczyli samochód na parkingu strzeżonym, a mężczyźnie wystawili kolejne wezwanie. Za swoje postępowanie 34-letni mieszkaniec gminy Żerków wkrótce odpowie przed sądem.

Zobacz również: Potrącona została dziewczynka na rowerze. Kierowca był pijany
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments