Luboński Klub Sportowy Luvena Luboń był gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Wielkopolski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Do Lubonia zawitali najlepsi tenisiści stołowi województwa wielkopolskiego. Wśród najlepszych 32 tenisistów była piątka zawodników LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski.

Tenisiści stołowi Tajfuna startowali w grach singlowych, w grach deblowych i mieszanych. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie sportowym, większość pojedynków była bardzo zacięta, a o zwycięstwie decydowały detale. Najlepszą formę i odporność psychiczną w mistrzostwach zaprezentował zawodnik Ochmana Raszków Adrian Spychała, który zwyciężył w grze pojedynczej.

Zawodnicy Tajfuna po raz kolejny potwierdzili przynależność do ścisłej czołówki woj. wielkopolskiego zajmując odpowiednio miejsca: Krzysztof Katafiasz – 4 miejsce, Mateusz Kowal – 7 miejsce, Bartosz Polus – 9 miejsce, Mateusz Margraf – 17 miejsce, Łukasz Kuźniak – 21 miejsce.

W grach deblowych Bartek Polus wraz z zawodnikiem z Opalenicy Mateuszem Krawczykiem wywalczyli brązowy medal mistrzostw, a Krzysztof Katafiasz wraz z zawodniczką Joanną Maślak z klubu Orlęta Czacz wywalczyli 5 – miejsce.

Szczegółowe wyniki mistrzostw są dostępne na stronie Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego.
ŹRÓDŁOLKS Tajfun
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments