W sobotę, 6 stycznia rozegrany został po raz czwarty Noworoczny Turniej Piłkarski. W 3mk Arenie Ostrów zmierzyli się młodzi reprezentacji klubów piłkarskich z naszego regionu.

Podczas tegorocznego turnieju Ostrovia 1909 chciała podziękować tym, którzy wsparli ostrowski klub, gdy remontowane było boisko za parowozownią. Dlatego organizatorzy do turnieju zaprosili drużyny z Sieroszewic, Miejskiej Górki, Wysocka Wielkiego, Nowych Skalmierzyc, Krotoszyna i Ostrzeszowa.

Podczas turnieju nie pobierane było wpisowe, ale każdy zespół poproszony został o pojawienie się z karmą którą następnie przekazane zostanie do Schroniska dla Zwierząt w Wysocku Wielkim.

Tradycyjnie turniej podzielony był na dwie części. W pierwszej potyczki piłkarskie toczyły się w kategorii Żak (rocznik 2015). Tutaj wystąpiły Pogoń Nowe Skalmierzyce, Akademia Talentów Krotoszyn, Iskra Prosna Sieroszewice, Orzeł Wysocko Wielkie, Akademia Piłkarska Czech oraz dwa zespoły Ostrovii 1909.

W kategorii Orlik (rocznik 2013) na parkiecie hali 3mk Arena Ostrów zagrały: Akademia Piłkarska Czech, Akademia Talentów Krotoszyn, dwie drużyny orlików Ostrovii 1909 a także orliczki ostrowskiego klubu i na ich zaproszenie rówieśniczki ze Sparty Miejska Górka.

Oprócz piłkarskich zmagań wiosłowano kilometry dla trenera Piotra Kasprzyka, którego sportowy ostrów wspiera w rehabilitacji i w walce o powrót do zdrowia.

Było również stoisko ekologiczne, dmuchany zamek, Fotobudka oraz zabawy piłkarskie.

Zobacz również: Ulicami miasta przeszedł IX Ostrowski Orszak Trzech Króli
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments