W niedzielę, 5 grudnia odbędzie się wydarzenie charytatywne „MotoMikołaje 2021”, które rozpocznie się na parkingu Areny Ostrów, a swój finał będzie miało w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach.

W niedzielę, 5 grudnia o godzinie 10:00 na parkingu Areny Ostrów rozpocznie się zbiórka motocyklistów przebranych za Świętych Mikołajów, gdzie od samego początku rozdawane będą cukierki i odblaski poprawiające bezpieczeństwo dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Poza tym każda osoba będzie miała możliwość wsparcia finansowego podopiecznych fundacji Warto Żyć Dla Kogoś – Marcela i Jakuba.

Przed godziną 11:00 w planach jest przeprowadzenie konkursu na najładniej przystrojonego MotoMikołaja. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda rzeczowa oraz puchar.

Po ogłoszeniu wyników motocykliści ruszą paradą do Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, gdzie poza ciepłym jedzeniem i napojami odbędzie się zbiórka krwi, rejestracja DKMS, licytacje, loteria fantowa i liczne atrakcje na scenie.

Cały czas trwa również zbiórka słodyczy, które zostaną przekazane dla dzieci z placówek socjalnych w naszej okolicy po zakończeniu wydarzenia. Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem!

Lista punktów do zbiórki słodyczy: https://www.facebook.com/events/617679906312943?post_id=627239892023611

Tak wyglądał przejazd w ubiegłym roku:
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Trzeba się wybrać

Super