Tegoroczne Mikołajki za sprawą rodziców oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radłowie, nabrały wyjątkowego znaczenia. W tym szczególnym dniu, na scenie raszkowskiego ośrodka kultury odbyło się przedstawienie, którego celem była chęć niesienia pomocy Pani Joannie Janickiej – wspaniałej i odważnej kobiecie, która pomimo wielu przeciwności losu, nie poddaje się i walczy z chorobą, bo ma dla kogo.

Dyrektorem artystycznym tego przedsięwzięcia była nauczycielka radłowskiej szkoły Dorota Mieszkalska, która już nie raz dała się poznać jako fantastyczny organizator tego typu przedstawień. Na dodatek sztukę pt.: „Na Bal” napisał młody reżyser i scenarzysta Miłosz Mieszkalski – prywatnie syn Pani Doroty.

Sztuka w zupełnie inny, nowatorski sposób pokazała dobrze znane wszystkim bajki. Aktorzy – idealnie dobrani do swoich ról zagrali z niezwykłą lekkością, talentem i pasją. Nic więc dziwnego, że zebrali burze oklasków, a dzieci z zapartym tchem obserwowały poczynania aktorów na scenie.

Otwarte serca mieszkańców Gminy Raszków i okolic sprawiły, że podczas każdego z wstępów ekipa „Na Bal” mogła cieszyć się pełną salą widzów.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments