Na targowisku w Krotoszynie policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej wraz ze Strażą Miejską z Krotoszyna ujawnili dużą ilość podrabianej odzieży.

Do działań służb doszło we wtorek, 8 listopada na targowisku miejskim w Krotoszynie, gdzie mundurowi ujawnili jak dwoje obywateli Bułgarii handlowali odzieżą znanych, sportowych marek. Ubrania były wykonane z niskiej jakości materiałów, nie miały oryginalnych metek ani wszywek i przywieszek, a znaki firmowe widniejące na nich zostały ewidentnie podrobione. Na miejscu wspomagał funkcjonariuszy tłumacz języka bułgarskiego i biegły przedstawiciel kancelarii prawnej reprezentujący kilka znanych marek. Przedstawiciel kancelarii prawnej, reprezentującej producentów, przeanalizował ponad 2 tysiące sztuk zabezpieczonych towarów i jednoznacznie stwierdził, że zostały one podrobione.

Zatrzymano dwoje obywateli Bułgarii w wieku 35 i 46 lat, którzy przyznali się do posiadania nielegalnego towaru i jego sprzedaży. Zabezpieczono towar wart około 350 tys. zł.

Zobacz również: Sprawcy oszustw „na wnuczka” i „na policjanta” zatrzymani
ŹRÓDŁOKPP Krotoszyn
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe który doniósł niestety ludzie są tak zawistni że z zazdrości podpierdolą straż graniczna od tak sobie nie przyjechała 🤦‍♀️

Wole 5 dobrych podróbek niż 1 oryginał z galerii za kosmiczną cenę …ciekawe panowie jak by tak wasze ciuszki obejrzeć i waszych dzieci …pewnie co 2 rzecz czysty orginał