W pełni zaszczepionych jest w Polsce 19 mln 374 tys. 121 osób. Liczba wszystkich wykonanych w naszym kraju szczepień przeciw COVID-19 wynosi 37 mln 147 tys. 012.

W powiecie ostrowskim przynajmniej jedną dawką zaszczepionych jest 79 767 osób, a tydzień temu było to 79 178. W pełni zaszczepionych w naszym powiecie są 77 608 osoby, a tydzień temu było to 76 922 osób.

GminaMieszkańcy zaszczepieni min.1 dawkąProcent mieszkańców zaszczepionych min.1 dawką (%)Mieszkańcy w pełni zaszczepieniProcent mieszkańców w pełni zaszczepionych (%)
Ostrów Wielkopolski (m)3917654,73819753,4
Przygodzice (w)601149,1581847,6
Nowe Skalmierzyce (m-w)728646,6710945,5
Ostrów Wielkopolski (w)895946,8869645,4
Raszków (m-w)535345,1517143,5
Odolanów (m-w)652944,5637143,4
Sośnie (w)263140,1256739,1
Sieroszewice (w)382239,6367938,1

Łącznie do Polski dostarczono 59 mln 848 tys. 860 dawek szczepionki, z czego do punktów trafiło 39 mln 467 tys. 795 dawek.

Zobacz również: Koronawirus. Najnowsze dane MZ o nowych zakażeniach




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments